A Fórum 14 órakor kezdődik az Egészségügyi Menedzserképző Központ épületében (Budapest, XII. Kútvölgyi út 2.) A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött, így kérjük részvételét jelezze 2011. december 5-ig a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen. A részletes tájékoztató itt letölthető!









