• Kapcsolat
  • Bejelentkezés
  • 11. BBBB. Konferencia - Siófok 2026. szeptember 24-26.
    .
    Magisztrális gyógyszerkészítés
    Gyógyszerbiztonság
    Gyógyszerterápia
    Klinikai gyógyszerészi szolgálat
    Previous Next Play Pause

    Sólyom László köztársasági elnök 2010. augusztus 2-án egyetemi tanárrá nevezte ki:

    • Dr. Bagdy Györgyöt, a Semmelweis Egyetem egyetemi docensét, aki a Gyógyszerhatástani Intézet igazgatója,
    • Dr. Kiss Istvánt, a Fővárosi Önkormányzat Szent Imre Kórház intézetvezető főorvosát, a Semmelweis Egyetem további jogviszonyban alkalmazott egyetemi docensét, aki a MOTESZ elnöke,
    • Dr. Pethő Gábor docenst a Pécsi Tudományegyetem egyetemi docensét, aki a PTE ÁOK Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet munkatársa.

    A kinevezésekhez gratulálunk és az új professzorok munkájához sok sikert kívánunk!

    Forrás: MGYT